Sosyal Sorumluluk

SORUMLULUKLARIMIZIN FARKINDA, HER ALANDA MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ

Ülkemize karşı sorumluluğumuzun büyük olduğunu biliyor ve bu sorumluluk bilinciyle çeşitli alanlardaki Sosyal Sorumluluk Projeleri üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Toplum, eğitim, spor ve sağlık alanlarında bölgesel ve ulusal çapta gerçekleştirdiğimiz projelerle sürdürülebilir bir gelecek hedefliyoruz.

Kanser Hastaları için yapılan hastane faaliyetine başladı

Kanser Hastaları için yapılan hastane faaliyetine başladı

Kanser hastalığı ile mücadele eden çocuklarımızı en iyi imkanlarla tedavi etmek, onların en kısa sürede iyileşmesine yardımcı olmak, bu zorlu süreci aileleriyle birlikte en rahat şekilde atlatmalarını temin etmek yegâne görevimizdir.

Covid-19 ile mücadelede kıymetli sağlık çalışanlarına ve milletimize desteğimiz tam!

Covid-19 ile mücadelede kıymetli sağlık çalışanlarına ve milletimize desteğimiz tam!

Erciyes Anadolu Holding; DOQU Home markasıyla maske üretimine devam ederken, aynı zamanda Bellona’nın Erciyes Üniversitesi için geliştirmiş olduğu Biyolojik Numune Alma Kabini ile sağlık çalışanlarının enfekte olmalarını önlemeyi amaçlamaktadır.

Tasarım Beceri Atölyeleri Projesi

Tasarım Beceri Atölyeleri Projesi

Eğitim yuvalarının atölyelere de dönüşmesi için Milli Eğitim Bakanlığı, Kayseri Valiliği ve Erciyes Anadolu Holding arasında ‘100 Adet Tasarım Beceri Atölyesi Yapımı Projesi’ için protokol imzalanmıştır.

Kanser Hastaları için Hastane Projesi

Kanser Hastaları için Hastane Projesi

Kanser hastalığı ile mücadele eden çocuklarımızı en kaliteli imkanlar ile tedavi etmek, çocuklarımızın en kısa sürede iyileşmelerini sağlamak ve bu zorlu süreci aileleri ile birlikte en iyi şekilde atlatmalarına yardımcı olmak yegane görevimizdir.

Köy Okulları Kütüphane Projesi

Köy Okulları Kütüphane Projesi

‘Kütüphanesiz Köy Okulu Kalmasın’ fikriyle yola çıkan Herkese Kitap Vakfı ve Erciyes Anadolu Holding iş birliğinde ‘Her Köy Okuluna Bir Kütüphane’ projesi; Kayseri Bünyan İlçesi Kahveci Köyü İlkokuluna ve Yeşilhisar İlçesi Musahacılı İlkokuluna kütüphane açılışı yaparak ve kitap bağışında bulunarak, aydınlık geleceğimiz çocuklarımızın okuma bilincinin gelişmesine yardımcı olduk.

Kültepe Kaniş - Karum Tanıtımı

Kültepe Kaniş - Karum Tanıtımı

Dünya ve insanlık tarihinin aydınlatılmasında çok önemli bir konuma sahip olan Kültepe Kaniş- Karum’un tanıtım sponsorluğunu üstlenen Erciyes Anadolu Holding, kültürümüzün ve tarihi değerlerimizin yeryüzüne çıkması ve bölge turizminin gelişmesi için önemli atılımlarda bulunmaktadır.

Kan Bağışı Kampanyası

Kan Bağışı Kampanyası

Holding binamızda ve grup şirketlerimizde, Erciyes Üniversitesi Kan Merkezi ve Kızılay iş birlikleriyle düzenlenen etkinliklerde kan bağışında bulunduk.

Furni-Tur Mobilya Tasarım Yarışması

Furni-Tur Mobilya Tasarım Yarışması

Mobilya sektöründeki lider markası olan İstikbal ve Türkiye Tasarım Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen Furni-Tur Uluslararası Mobilya Tasarım Yarışması ile Erciyes Anadolu Holding; mobilyanın kültür, tasarım ve gelecek odaklı bir anlayışla birlikte gelişimine katkı sağlamasının yanı sıra yarışmacılarını tasarlamaya, üretmeye ve düşünmeye teşvik etmektedir.

Hes Kablo Kayserispor

Hes Kablo Kayserispor

Kayseri’nin en büyük markası olan Hes Kablo ile Erciyes Anadolu Holding, Kayseri’nin gururu Kayserispor’un isim, forma ve şort sponsorluğunu üstlenerek spora ve sporcuya desteğini hız kesmeden devam ettirmektedir.

Bellona Bayan Basketbol Takımı

Bellona Bayan Basketbol Takımı

Erciyes Anadolu Holding’in mobilya devlerinden bir tanesi olan Bellona; Kayseri Basketbol Kulübü ile yapmış olduğu sponsorluk anlamasıyla Kayseri’nin bayan basketbol takımına desteğini sürdürürken, yükümlülüklerinin sadece üretim ve pazarlama olmadığına; aynı zamanda şehrin kültür, sanat ve spor hayatına katkı sağlamak olduğuna da uygun hareket etmektedir.

Sünnet Şöleni

Sünnet Şöleni

Kayseri Valiliği’nin de iş birliğiyle yürütülen Sünnet Şöleni etkinliğinde Erciyes Anadolu Holding, Kayseri’nin yardıma muhtaç ailelerine ve çocuklarına katkılarını sürdürmektedir.