Erciyes Anadolu Holding’in Yeni Kariyer Sitesi Yayında

24Ağustos

Erciyes Anadolu Holding’in Yeni Kariyer Sitesi Yayında

Erciyes Anadolu Holding’in Yeni Kariyer Sitesi Yayında

Erciyes Anadolu Holding’in yeni kariyer sitesi yayında
 
 
Başarılarının temelinde sahip olduğu insan kaynağı olduğuna inan Erciyes Anadolu Holding, yeni kariyer sitesini yayına aldı.
 
Holding ve grup şirketlerinde ihtiyaç duyulan personelin istihdamına yönelik başvuruları almak amacıyla başlatılan yeni kariyer sitemiz, en yetenekli çalışanları bulmayı ve onları kuruma kazandırmayı hedefliyor.
 
Adaylar, Erciyes Anadolu Holding, HES Kablo, Bellona ve Boyteks bünyesindeki açık pozisyonlara söz konusu site üzerinden başvuru yapabiliyorlar.
 
Türkçe ve İngilizce dil seçeneyi sunan kariyer sitesi, kademeli olarak Erciyes Anadolu Holding’e bağlı diğer şirketlerdeki açık pozisyonları da kapsayacak. Adaylar ileriki açamalarda diğer şirketler için iş başvurularını da buradan yapabilecekler.
 
Açık pozisyonlarımıza başvuran adayları aşağıda belirtilen sürece göre değerlendiriyor ve işe alım sürecini tamamlıyoruz. Başvuran adaylarımızın özgeçmişlerini, belirlenen nitelikler ve iş tanımına göre ilk değerlendirmeye alıyoruz.
 
9 prensibimizden (Güven Ver, Kalpleri Kazan, Sonuç Üret, En İyisi Ol, Müşterini Anla, Geleceği Yakala, Anlam Kat, Rehberlik Et ve Güçlendir) oluşan prensip setimize dayanarak uygun adaylar ile, ilgili bölüm yöneticilerimizle beraber İK ekibi olarak prensip bazlı mülakatlar yapıyoruz.
- Genel Yetenek Testi
- Job Fit + Persona Envanteri veya LEIT Liderlikte Duygusal Zeka Envanteri
- Yabancı Dil Testleri veya
- Değerlendirme Merkezi Uygulaması’ndan oluşan değerlendirme araçlarından bir veya birkaçını, pozisyonun gereklerine göre uyguluyoruz. Pozisyona uygun bulunan adaylara iş teklifi sunuyoruz.
 
Kariyer sitemize aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.